درباره پرومیوا

مجموعه پرومیوا بر پشتوانه مدیران و کارشناسان خبره در عرصه تغذیه آبزیان و طیور با بهره گیری از مواد اولیه استاندارد و تجهیزات مدرن اقدام به تولید خوراک تخصصی آبزیان ، دان و کنسانتره طیور و جوجه یک روزه با بالاترین کیفیت و بهترین ضرایب تبدیل غذایی نموده است . و با بهبود متد ها و استراتژی های تولید بر اساس علم روز سهم کوچکی در بهبود سطح پرورش ماهی و رفع مشکلات پرورش دهندگان و نیز ارتقای کیفیت خوراک ماهی و طیور داشته است.

فعالیت های ما

خوراک ماهیان دریایی

هولدینگ پرومیوا با بهره گیری از تجربیات چندین ساله خود ؛ در زمینه خوراک آبزیان و پرورش و نگهداری گونه های مختلفی همچون:خاویار ، میگو ، کپور و غیره… فعالیت میکند.تمامی محصولات خوراک آبزیان به همراه جدول آنالیز جیره ماهیان دریایی در فروشگاه سایت قرار داده شده است.

این محصولات بر اساس  آخرین مقالات روز دنیا در حوزه تغذیه و کاربردی ترین جیره های غذایی و مبتی بر کلیه نیاز های ماهیان توسط کارشناسان مجرب پرومیوا طراحی و فرموله گردیده است. در تهیه این محصول از نهاده ها و مواد اولیه استاندارد و درجه یک، پس از انجام آزمایشات و آنالیز های تخصصی لازم استفاده می شود.

جوجه یک روزه

مجموعه پرومیوا دارای سه فارم مجزای مرغ مادر با ظرفیت تجمیعی یکصد و پنجاه هزار قطعه با بهره گیری از تجهیزات مدرن و پرورش های استاندارد با کمک کارشناسان و متخصصین خبره در حوزه پرورش اقدام به تولید و فروش جوجه یک روزه با بالاترین کیفیت می نماید.

دان مرغ و کنسانتره طیور

مجموعه پرومیوا بر پشتوانه مدیران و کارشناسان خبره در عرصه دان و کنسانتره طیور با بالاترین کیفیت و بهترین ضرایب تبدیل غذایی نموده است.انواع مختلفی از این دان ها و کنسانتره ها در فروشگاه سایت قرار گرفته که با مراجعه و مشاهده جداول میتوانید از انواع آن ها مطلع شوید.